reklama internetowa a tradycyjna

reklama internetowa a tradycyjna

Jak podwoić swoje okna glazury

Jeśli jesteś jednym z milionów ludzi, którzy mają okna z aluminium, można przypuszczać, że ze zrozumiałych utkniesz ze swoimi niskiej wydajności pojedynczymi szybami.

To nie jest tak złe dla tych z okien drewnianych, ponieważ zawsze istnieje możliwość korzystania z routera, aby głębszy zwrot i pasują minimalnej grubości podwójnego panelu szybami. Dla tych, którzy są zdesperowani, a kto nie ma routera lub pieniędzy, aby zapłacić ktoś inny, drugi alternatywą jest umieszczenie taflę szkła lub plastiku nad oknem.

reklama internetowa a tradycyjna

Zazwyczaj jest to ta sama porada udzielona dla większości ludzi, którzy mają okna z aluminium i którzy chcą zrobić sami.

W drugim obozie, tych, którzy sprzedają okna zaproponuje kupno innego zupełnie nowe okno i dołączenie go wewnątrz istniejącego okna. Generalnie będzie to reklamowane jako „podwójną szybą” iw pewnym sensie jest to prawda, chociaż bardziej uczciwy opis będzie „okno podwójne”.

Więc, gdzie to ma opuścić osoba, która chce, aby oszczędzać energię, zmniejszyć rachunki energetyczne lub zmniejszyć uciążliwości hałasu, jeśli mają okna z aluminium i chcesz zrobić własną rękę?

reklama internetowa a tradycyjna

Od 2012 roku nastąpił szereg firm oferujących australijskiego systemu patentowego innowacja, która umożliwia zamontowanie standardowego podwójnego zestawu szybowego powrotem do większości okien. Działa poprzez przytrzymanie szyb zespolonych (szkło izolacyjne katalogowa) po jednej stronie (o grubości 25mm), natomiast z tyłu zasilacza ma płetwę, która naśladuje oryginalnego szkła.

Jest to dość sprytne, że podwójna szyba jest w większości otoczone skrzydła okiennego skrzydła, ale ma tylko trzymać płetwy gdzie stare szkło kiedyś. Oznacza to, że prawie każdy typ okna mogą skorzystać z systemu.

To ma granic oczywiście, w tym okien w wiele małych szyb sprawiają, że niepraktyczne do wytwarzania i zastosowanie takich małych jednostek.
napisane przez: