reklama internetowa skutecznosc

reklama internetowa skutecznosc

Piasek Filtry – Filtr Out brudną wodę z basenu poprzez system

filtry piaskowe Pool są zaprojektowane tak, aby odfiltrować brudnej wody w basenie przez system, który używa piasku usunąć cząsteczki i zanieczyszczenia do czystej wody, a potem popycha go z powrotem do basenu. Basen filtry piaskowe zostawiają wody w basenie krystalicznie czysty, klarowny i kuszące dla wszystkich.

Istnieje wiele filtrów piaskowych basen dostępne. Ich główne marki basenu filtrów piaskowych obejmują Sand Filter Hurlcon, Poolrite Enduro filtracyjne, filtry basen Piasek Onga Pantera i Waterco Micron Sand Filtry.

Hurlcon Sand Filtry pracują bardzo efektywnie, jak łączą jakości komponentów i części z właścicielami basen niezawodność chce od ich filtra basenu piasku. Ich łatwe do czyszczenia Funkcja ta jest także plus dla wielu środków czyszczących i właścicieli basen.

Poolrite Enduro Filtry są zaprojektowane w Australii, aby zapewnić najwyższą wydajność dla wyjątkowej wartości w najtrudniejszych warunkach australijskich. Jeden kawałek odlewnictwo tego filtra piaskowego zapewnia maksymalną wytrzymałość i trwałość trwałego że nie ma sobie równych. Niektóre funkcje techniczne filtra piaskowego Poolrite Enduro są:

-automatyczne uwalnianie powietrza

-Integralną manometr

-specjalnie zaprojektowane zbiornik, który umożliwia maksymalną filtrację

W Onga Pantera Sand Filtry produkowane są w Australii i są bardziej heavy duty filtry piaskowe, które mają unikalną specjalnie zaprojektowanego systemu dystrybucji. System ten utrzymuje basen z wodą świeżą, jasną i czystą gruzu bez stałej konserwacji. Niektóre z głównych cech filtr piaskowy Onga Pantera to:

-wykonane z polietylenu o wysokiej gęstości, stabilizator UV

-heavy duty

-duża gęstość

-Wielu zawór portu (6 pozycji)

-zwiększa skuteczność filtrowania

-Pozwala stosowane szybko i łatwo sprawdzić płukania wstecznego filtra

Onga Pantera filtr piaskowy mają reputację trwałości i wydajności i są często pierwszym wyborem dla budowniczych basenu jakości.

Nadaje się do wybranych zastosowań komercyjnych basen

Filtry piaskowe Waterco Micron są dostępne w czterech varieties- S600, S700, S750 i na S800. Seria Waterco filtrów piaskowych mikronów są skonstruowane z wykorzystaniem najnowszych technologii i wzmocnione włóknem szklanym żywic poliestrowych, które okazały się bardzo trwałe, co jest idealne dla środowiska australijskim.

napisane przez: