reklama internetowa terminologia

reklama internetowa terminologia

Przesuń skrzydło okienne z powrotem w dół do spełnienia buta równowagi, a następnie otworzyć skrzydło jakby chciał ją oczyścić. (Zwolnij górne zaczepy, a następnie odchylić skrzydło wewnątrz siebie.)

Z skrzydła pod kątem 90 stopni, przytrzymaj ją mocno w środku i dać kilka dobrych krany na każdej stronie w pobliżu kołka odchyłu. Zapewnia to, że kołek nachylenia bardzo ponownie sprzęga się z buta wagi.

Pochyl szarfę z powrotem i kliknij go na miejsce. Przesuń go w górę o kilka cali, aby sprawdzić, czy buty równowagi i pin są prawidłowo włączony. (Podpowiedź: utwory poniżej okna będzie pusty).

Skończysz! Wystarczy przesunąć dolną skrzydła z powrotem na miejsce i można zablokować okno. (Te same czynności mogą być wykorzystane, aby uzyskać najwyższą szarfę z powrotem na torze, jak również.)

Nie masz go! Brak połączenia dom, żadnych repairmen, nada! Twój double-hung okno jest z powrotem na miejsce. Jeśli jakoś udało się zrobić coś, co nie jest ustalony przez to jak to zrobić, skontaktuj się z lokalnym dostawcą okien na dalsze instrukcje. Teraz Windex off tych wszystkich świeżych odcisków palców i pogratulować sobie na dobrze wykonanej pracy!

Cupcake koneserem i dumny członek Who Dat Nation, Shelley jest rodowitym San Antonian ponad pięć lat doświadczenia zawodowego, w tym redakcji pisma, gazety, czasopisma i copywriting. Ukończyła Louisiana State University w Shreveport w 2011. Shelley reprezentuje Okno Świat TX, lokalny biznes wymiana szyb w San Antonio

napisane przez: rozwiązania informatyczne dla firm gdynia