reklama strony internetowej za darmo

reklama strony internetowej za darmo

Filtry Basen pompowe

Piasek Filtry i zestawy pompowe

Podczas gdy wiele tradycyjnych systemów filtrów używać nabojów, które muszą być wymieniane co tak często, basen piasek Pompy Filtry dłużej i wykonać bardziej kompleksowego oczyścić z basenu, zdolne do pracy w ciężkich prac niż ich konkurenci. filtry piaskowe i zestawy pompowe posiadają najwyższej zamontowane zawory, 4-drogowy zawór multiport, napięcie 230V, 2 lata gwarancji, mocna pompa z filtrem wstępnym i rozdmuchiwanie zbiornika.www.sqlogic.pl

H2OFun – jeden z liderów na rynku

reklama strony internetowej za darmo

Produkty te przeznaczone są do większości domowych basenów i są produkowane z najwyższej jakości odporny na promieniowanie UV i wzmocnione termoplastycznego. Są one również wyposażone klasy silnik aluminiowy morskiego, który jest odporny na korozję. Ciężka tarcza żeliwna obowiązkiem jest, gwarantując dłuższy trwałość łożyska i cichsze funkcjonowanie. Basen H2OFun pompy filtry ważą gdzieś pomiędzy 13 i 44 funtów, co czyni je lekki, ale niezwykle trwałe i wytrzymałe. Czy chcesz zastąpić bieżące pomp lub konieczność zakupu nowych na basenie planujesz budować, H2OFun oferuje kilka świetnych produktów. Pochodzą one zarówno z Cesarskiej i metrycznych opraw łatwo mocowany do istniejącego systemu rurociągów. Inne zalety to: niski koszt, samozasysająca, rok za gwarancję, niezawodność i spokój.

Pompy głębinowe – opcja awaryjna

Są to przydatne dla tych właścicieli pływania na basen, którzy muszą wypompować wodę w sytuacjach awaryjnych. Pompy zatapialne basen filtry zawierają kabla elektrycznego z wodoodpornej stawu, a całe urządzenie jest umieszczone w wodzie. Niektóre jednostki głębinowe pompy stale lub pływające modele czasowe wyłączniki dopasowanych do nich, co zatrzyma proces pompowania, gdy poziom wody spadnie do pewnego poziomu.

Innowacyjna Tagelus Pump

napisane przez: