reklama w internecie dom mediowy

reklama w internecie dom mediowy Aby to osiągnąć, należy wyłączyć pompę i przesunąć zawór z pozycji filtr do pozycji płukania wstecznego. Gdy zawór jest bezpiecznie na miejscu w pozycji płukania wstecznego, wystarczy włączyć pompę. Woda przepływa do tyłu, przez filtr i cząstki będą automatycznie wypompowywana dren na filtrze. Pompa musi jedynie być włączony z powrotem do przemywania 2 do 3 minut. Wystarczy obejrzeć wziernik i patrzeć, jak woda zmienia kolor z zielonego koloru brązowego lub z powrotem do czysta. Gdy to osiągnąć, należy wyłączyć pompę i przesunąć zawór do pozycji płukania. PŁUKANIE będzie pompować wodę przez filtr od góry do dołu. Jednak zamiast wody są zwracane do puli będzie nadal wychodzić z odpływem. Celem płukania, aby wypłukać wszystkie pozostałe cząstki i zapewnia, że ??gdy zawór jest zwrócone w położeniu FILTR cząstki nie powróci do basenu.

Jeśli i kiedy basen jest pełen glonów lub zabrudzenia, które można po prostu przejść przez piasek i być zwrócony do puli będziemy chcieli użyć ustawienia odpadów na swoim zaworu Wieloportowy kiedy próżni. Ustawienie ODPADÓW omija filtr i odprowadza całej wody do drenażu. Jedynym skutecznym sposobem, aby sprawdzić, czy ustawienie odpady są konieczne jest, aby oglądać strumienie powrotne w basenie podczas odkurzania brud i / lub glony. https://rng.pl/pl/oferta/wynajem-dlugoterminowy/ Jeśli widzisz sprawa odkurzyć się rozpylany z powrotem do basenu, zaleca się odkurzać basen na ustawienie odpadów.

Ustawienie recyrkulacji krąży woda, z pominięciem filtra całkowicie. Większość właścicieli basen to zrobić tylko wtedy, gdy woda jest tak jasne, że czuję, że to nie musi być filtrowane. Właściciel basenu mogą także wybrać recyrkulacji jeśli mają glony i właśnie w szoku na basen. Żywe algi zatyka piasek lub ziemia okrzemkowa filtrować znacznie szybciej niż martwe glony. Ta opcja jest przydatna do szerzenia wokół silnie chlorowanej wody po szokujące zabić glony i odkurzyć go po jego śmierci i opada na dno.

Ostatnie ustawienie na zaworze Wieloportowy jest zamknięty. Przesuwanie zawór do pozycji ZAMKNIĘTE uszczelnia filtr całkowicie. Woda nie wejdzie ani pozostawiać zbiornika filtracyjnego, albo wrócić do basenu. Gdy pozycja jest zamknięta, nie działają pompy, gdyż może dojść do uszkodzenia wewnętrznych wirnikiem.

napisane przez: