reklama internetowa i jej rozwoj

reklama internetowa i jej rozwoj

Jak naprawić podwójnie Hung okno

Podwójne-hung okna są bardzo popularne na podwójnej mobilności swoich skrzydeł, podwyższonej efektywności energetycznej i łatwość konserwacji. (Wyglądają świetnie, też!) Ich popularność doprowadziła do instalacji dwukrotnie zawieszony w domach na całym świecie. Oczywiście, więcej okien oznacza więcej możliwości dla właścicieli domów, aby przypadkowo je zdemontować. Jednym z najczęstszych czkawki, że właściciele domów mogą doświadczyć jest nieświadomie ustawienie okna z ramy, w wyniku czego spada okna, a.k.a. szarfy, że nie pozostanie otwarta.

Ten szczególny okno biada najczęściej występuje, gdy po czyszczeniu okna, sworznie skrzydła okiennego uchylne odłączyć z buta bilansowej, która biegnie wzdłuż torów okna. Nieświadomy rozłączeniem, właściciel domu będzie ciągnąć skrzydło o całą drogę w dół i kliknij ją, aby zablokować po czyszczeniu. Okno jest prawidłowo zablokowana, ale ta akcja popchnął buta balansu do samego dna toru. Po ponownym otwarciu okna, skrzydło może nie być w stanie pozostać otwarta ze względu na położenie buta bilansowego. Można to łatwo naprawić bez zaproszenia do lokalnego operatora okiennej. Wszystko trzeba to będzie śrubokręt płaski, pewna ręka i około dwóch minut swojego czasu.

Po pierwsze, Planet dots należy przesunąć dolne skrzydło o połowie wysokości, a następnie włóż śrubokręt w bucie bilansowego. (Jeśli skrzydło nie pozostanie otwarta na własną rękę, należy coś mocnego, żeby go wspierać.)

Z śrubokręt, ostrożnie dać buta o ćwierć obrotu w lewo. But będzie teraz przenieść się z własnej woli.

Utrzymanie śrubokręta w miejscu, pozwala na buty, aby poprowadzić cię do kilku cali sworznia skrzydła pochylenia i posiadać okna w miejscu.

Teraz zresetować buta balansu do pozycji pionowej za pomocą śrubokręta. W ten sposób zablokować ją w miejscu.

napisane przez: