reklama w internecie ile kosztuje

reklama w internecie ile kosztuje

Jak czystym piaskiem i Okrzemkowe Basen Filtry

filtry piaskowe oraz basen Okrzemkowe są między innymi, które utrzymują wodę w basenie czysta. Filtry te też muszą być regularnie czyszczone, jeśli chcesz, aby dobrze służyć. Filtr Okrzemkowe (D. E. Filter), jeśli utrzymuje się właściwie może służyć Ci tak długo, jak 25 lat. Siatki z filtrem mają powłokę z ziemi okrzemkowej, z których cząstki pyłu utknąć i sączy się i czystej wody. Po pewnym okresie czasu, filtry basen DE należy przemywa dostać go w czystości. Do tego celu, trzeba włączyć pompę i otworzyć otwory ciśnienia tak, że system zostanie zwolniony z ciśnieniem powietrza, a jednocześnie trzeba rozwałkować wąż.

Następnym krokiem byłoby obrócić zawór wielo-portowy filtru do pozycji „Płukanie wsteczne”. Pompa powinna mieć możliwość uruchomienia przez 5 minut, aż woda będzie czysta. Po tym zaworem multi-portowy powinien zwrócił się do pozycji „Rinse ‚przez 15-20 sekund. Zarówno proces należy powtarzać, aż do wielo-zawór jest całkowicie czyste. Do czyszczenia filtrów basen piasek pływanie, płukania wymagana jest co miesiąc. Filtr piaskowy może mieć zawór suwakowy lub zawór wielu portów; trzeba go zidentyfikować, ponieważ oba mają różne metody czyszczone.

reklama w internecie ile kosztuje

Aby wyczyścić jedną z zaworem bocznym, trzeba skręcić w wodę odpompować i zwinąć wąż płukania zewnątrz. Odblokuj tłok za pomocą uchwytu „T”, a następnie włącz zasilanie i pozwolić pompie przez około 5 minut, aż woda z tyłu węża przepłukać ją w czystości. Po tym można dostać się na ‚T’ poradzić z powrotem do jego pozycji zablokowanej jak płukania została zakończona pomyślnie, a filtr jest gotowy do używa ponownie. Aby oczyścić filtry piasku pływanie basen z zaworem multi-portu, trzeba otworzyć zawór ciśnienia po wyłączeniu zasilania.

Po zwinięciu wąż, zawór powinien być ustawiony na „Backwash”. Następny powinien być włączeniem zasilania i pozwól pompie przez około 5 minut, aż woda staje się czysta. Teraz należy wyłączyć zasilanie, a zawór powinien być ustawiony do, pozycję spłukać. Jeszcze raz płukanie przez 15 sekund od włączenia zasilania. Proces ten należy powtarzać 3-4 razy, a po zakończeniu płukania wstecznego zawór można odwrócił się, pozycję filtra. W następnej kolejności należy zamknąć zawór ciśnieniowy, włączyć zasilanie i filtr jest gotowy do użycia.

Utrzymanie bakterii bezpłatny basen z pływania filtrów basen i wkładów wypełniających basen.

napisane przez: