nowoczesna reklama internetowa

nowoczesna reklama internetowa Dla rynku business-to-business, wydłużone terminy płatności mogą być płaca netto w 30 dni, 60 dni lub netto lub zniżki jeśli płacisz w netto 15 dni. Istnieje wiele odmian tej strategii cenowej.

Brak opłat lub gwarancje niskich kosztach. Jeżeli firma ma dobrą gwarancyjnej lub powrotny program (dobre w tym sensie, że nie ma, lub kilka, awarie produktu i nie, lub kilka, zwroty produktów), to nie jest duża inwestycja koszt im oferować niskie koszty lub Brak gwarancji kosztów. Kupujący zobaczyć te rodzaje promocyjnych cenach bardzo pozytywnie, ponieważ wierzą, to pokazuje, że firma ma duże zaufanie do wydajności urządzenia.

nowoczesna reklama internetowa

Promocyjna strategia cenowa była nadmiernie wykorzystywane na rynkach detalicznych i kupujący opracowali zdrowy sceptycyzm wobec rzeczywistości „deal”. Jednym z najczęściej stosowanych strategii cenowych promocyjnych jest „zbankrutować” sprzedaży; sprzedaż wydaje się trwać przez lata i biznesu w końcu po prostu „nie wychodzi z biznesu” w tym miejscu, ale następnie ponownie w innym miejscu.

Bądź ostrożny z tym, jak korzystać z cen promocyjnych. Jest jeszcze miejsce na kilka skutecznych programów promocyjnych cen w business-to-business rynków; być inteligentnym, w jaki sposób można rozwijać swoją strategię cenową.

napisane przez: