reklama internetowa bibliografia

reklama internetowa bibliografia

Jak Multi-Port Zawory i filtry piaskowe nasze domy balik Pracuj

Właśnie kupił nowy dom, który przyszedł z basenem. Jak sprawdzić basen pompy i filtry piaskowe, można natknąć się na zaworze Wieloportowy 6 pozycji i nie wiem, jak to działa. Co oznaczają słowa filtrowania, płukania zwrotnego, opłukać, złomu / drenażu i zamknął na myśli?

Zawór multiport, który jest również nazywany wierzchowce MPV albo do armatury grodzi na stronie piasku lub filtrze Okrzemkowe DE. W przeciwieństwie do dwóch pozycji zaworem push-pull, że jest tylko filtr lub płukania, zawór multiport posiada sześć stanowisk i dlatego sześć opcji. Dostępne są następujące opcje FILTR płukania wstecznego, opłukać, odpady / odpływów i zamknięte. Zawsze upewnij się, że pompa jest wyłączona przed przejściem zawór do innej pozycji.

Gdy zawór znajduje się w pozycji filtr, woda przemieszcza się pompę i rozpyla się w górnej części piasku lub filtra DE. Jak porusza się wody przez piasek lub pyłów Okrzemkowe takich jak glony, piasek, siarczany, węglany lub będą uwięzione. Woda będzie odbierany przez obie rury na dnie filtra piasku. Czyste filtrowana woda zostanie zwrócony do basenu. Ponieważ woda przechodzi przez środek filtrujący i pozostawia w tyle cząstek, filtr będzie bardziej skuteczny w czyszczeniu wody jako mniejsze cząstki uwięzione. Wadą tego i każdy filtr cząstek stałych, który zbiera się ciśnienie filtr wzrośnie, a ciśnienie wody powrotnej spada. Gdy filtr cząstek stałych jest nasycony, a ciśnienie jest bardzo wysoka, zwykle powyżej 10psi nadszedł czas, aby oczyścić filtr.

Czyszczenie filtr piaskowy jest o wiele łatwiejsze niż czyszczenie filtra kasety. Ponieważ wkłady filtracyjne muszą być zdemontowane w celu oczyszczenia, filtr piaskowy musi po prostu odwrócenie kierunku przepływu wody, w celu usunięcia cząstek stałych.
napisane przez: