reklama internetowa jako element e biznesu w polsce

reklama internetowa jako element e biznesu w polsce

12 Klucze do sukcesu Marketing Ubezpieczeń

Po przepracowaniu ponad 25 lat ze zdrowiem, renty i sprzedawców ubezpieczeń na życie i rekruterów, wciąż jestem zdumiony. Zbyt wiele balansuje wokół jak niedoświadczonych producentów ubezpieczeniowych debiutantem. pomiń one każdą okazję, która dostarcza nowoczesne techniki, eliminuje straty czasu i wymaga inwestowania pieniędzy w ich sukces.Software Development Academy opinie MOST FAIL, tysiące innych zarabiają mniej pieniędzy niż dobry doświadczony i kompetentny agent ubezpieczeniowy czyni.

reklama internetowa jako element e biznesu w polsce

Celem tego artykułu jest, aby udane specjalistów od marketingu ubezpieczeń bardziej skuteczne. Dla tych, którzy nie są jeszcze na tym poziomie, kierując się ku górze jest rzadko osiągane bez kierunkiem kilka innych może dostarczyć. Bo chciałbym powiedzieć to jak to jest, tego ostrzeżenia. Powinieneś być obecnie opanowanie co najmniej 9 z kluczowych czynników poniżej. W przeciwnym razie szanse w rekrutacji i marketingu sukcesu jest szczupły żadne.

12 klawiszy dla ubezpieczeniowe niezależnego marketingu organizacjach narodowych Hurtownicy, Zarządzający państwowych, pełnomocników, General Insurance Company Recruiters, Dyrektorów Maklerskich, Niezależny maklerom, Towarzystwo Ubezpieczeń Regionals, menedżerów produktu terytorialnych, MGA, a podobnych osób lub firm.

reklama internetowa jako element e biznesu w polsce

1. Zrozumienie Twój konkurencji są one do obrotu tego samego produktu i jak różni się ono od jednego oferujesz? Czy ich nacisk na wyższe prowizje, lepsze korzyści produktu, lub wyjątkowe usługi. Warto również wiedzieć, jak wielu konkurentów w swoim terytorium istnieją, jak perspektywa dla agentów, ilu producentów są zakontraktowane, i kopie swoich broszurach i umów.

2. Dlaczego ubezpieczeniowe Marketerzy Fail Jak pewnie już wiecie, w ciągu pierwszych osiemnastu miesięcy od ich kariery, 85% środków na życie i ubezpieczeń zdrowotnych nie przetrwać.
napisane przez: