reklama internetowa wady i zalety

reklama internetowa wady i zalety

Instalacja DIY Naziemny Basen

Basen Sezon się zbliża. Jej czas dla wielu z nas, aby nasze chemikalia rozruchu uporządkowane. Aby otworzyć nasze baseny, i zobaczyć, jak się wiedzie w sezonie zimowym. Wiele ciepłych właściciele basenów klimatu mogą być od zaraz. Niektórzy z nas musiał poczekać trochę dłużej, ponieważ jest jeszcze zimna. Jeśli nie masz nad ziemią basen i zostały myślenie o uzyskanie jeden, teraz jest czas. Instalacja własnego gruntu Basen może być dokonany przez DIY, zapewniając przestrzegać kilku prostych zasad. Jak zawsze postępować zgodnie z instrukcjami producenta, które można uzyskać z naszym Kit Pool.

reklama internetowa wady i zalety

Po upewnieniu się, gdzie chcesz umieścić swój basen, ubezpieczenia odpowiednią przestrzeń wokół całej puli, najważniejszą rzeczą do zrobienia jest, aby upewnić się, że grunt, gdzie pula ma być umieszczony poziomo. Większość z nas nie wie, jak korzystać lub mieć dostęp do pawęży, dzięki czemu można używać 8ft 2×4 i poziom. Upewnij się, że 2×4 jest tak prosty, jak to może być, czy to będzie bałagan swoje pomiary.

reklama internetowa wady i zalety

Dno basenu struktura ma dolny ścieżek, które są połączone ze sobą poprzez połączenie płyt. Pod każdym położeniu płyty i pogrzebać blok patio o wymiarach 12 „x12” x 1 „grube, upewniając bloku znajduje się na poziomie ziemi, na stabilności. Nie przynieść brudu do poziomu nic się w tym momencie, ponieważ jest najlepiej mieć fundament swojej puli siedzieć na dziewiczej ziemi. Ten rodzaj gleby miał czas na spakowanie w dół i to jest to, co jest potrzebne, aby zapewnić, że basen nie przesuwa się po jego wypełniony wodą.

Gdy masz pierścienie i płytki w miejscu, można zacząć budowy ścian. Jak biegać po ścianach wokół dolnego toru, można zainstalować górne strefy, aby pomóc w stabilizacji ściany, upewniając się zainstalować stojaki wokół jednostronne z basenu, (jeśli instalujesz basen owalny).

napisane przez: