reklamy w internecie zarabianie

reklamy w internecie zarabianie

Przesyłka Sprzedaż Vs Yard Sale – Jaka jest różnica

Sezonowość sprzedaży przesyłki są zamiatanie narodu. Ale wielu ludzi nie rozumie, co przesyłka lub sprzedaż sezonowa jest lub jak to różni się od sprzedaży garażu lub na podwórku. Dziś chcę z tobą porozmawiać o tym, jak te „sprzedaż” są różne.

Cennik: sprzedaży stoczni ma zazwyczaj niższe ceny niż sprzedaż przewozowym, a targowanie jest wskazany. ceny sprzedaży przesyłki są nie tylko większe, ale ceny są twarde. Jednak sprzedaż przesyłka zwykle obejmują dzień pół ceny lub razy, a ceny spadną w zakresie sprzedaży garażu. Która ma lepsze ceny? sprzedaży stoczni zazwyczaj mają niższe ceny.

reklamy w internecie zarabianie

Rozmiary: Przesyłka / sprzedaży sezonowej ma wiele nadawców, co oznacza znacznie większy wybór dla ciebie. Zazwyczaj znaleźć wiele rozmiarów i ogromny wybór stylów. sprzedaży Garaż / yard zazwyczaj wystarczy mieć rozmiary i style rodziny goszczącej sprzedaży. Co jest lepsze dla rozmiarów i stylów odzieżowych? Przesyłki / sezonowe sprzedaży mają przewagę dzięki ogromnej gamie rozmiarów i stylów.

Pozycje: Ze względu na dużą objętość nadawców, typowo sezonowej sprzedaży będą miały ogromny wybór zabawek, narzędzi, sprzętu, wyprawkę i więcej. Przy większej puli uczestników jest większa pula przedmiotów. sprzedaży stoczni znowu są zwykle ograniczone do jednej lub dwóch rodzin i mniejszej wybór elementów. Co jest lepsze do wyboru? Sezonowość sprzedaży są lepsze dla jednej zakupy stop.

Lokalizacja: Większość sprzedaży stoczni odbywają się na zewnątrz, na bardzo ciepłe dni. Niektórzy mogą odbywać się w środku, jednak większość z nich nie są. Nie mogą lub nie mogą być utworzone na namioty cieniu. Większość sprzedaży przesyłki są utrzymywane w pomieszczeniach ogrzewanych i klimatyzowanych pomieszczeniach. Która ma lepszą lokalizację? Przesyłki sprzedaży mają lepsze lokalizacje.

napisane przez: